Rize Valiliği
Rize Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Rize Valiliği
Rize Valiliği
Personel
RİZE ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ PER. İSİM LİSTESİ
SIRA Adı-Soyadı Ünvani Oda no: Telefon no:
1. Hasan BEBEK Müdür 1416 1136
2. MuhammetAli YILMAZER Müdür Yard. 1413 1143
İMAR VE PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1 Atilla GENÇ Şube Müdürü 1413 1146
2 Hakan YANBAY Jeoloji Müh. 1402 1184
3 Seher KAZAZ Harita Müh. 1407 1163
4 Yunus KÜÇÜKKENEN Harita Müh. 1402 1180
5 Semih KAZMAZ Mimar 1418 1149
6 Fatih AYAZ Şehir Plancısı 1418 1162
7 Eda KÜÇÜKKENAN Şehir Plancısı 1407 1167
           TABİAT VARLIKLARI KORUMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1. Hacer ERDEM Şube Müdürü 1409 1139
2. Diniz DEMİRKALE ÇORUHLU  Harita Müh. 1403 1156
3. Mehtap UZUNALİ DİLEKMEN Mimar 1404 1127
4. Melek MISIR Harita Müh. 1403 1148
5. Ersin GAZİOĞLU Şehir Plancısı 1418 1160
6. Üzeyir YILMAZ İnş.Teknikeri 1419 1175
7. Kasım KANBUR  Harita Müh. 1407 1167
          PROJE VE YAPIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1. Bülent ERGÜVEN Şube Müdürü 1463 1164
2. Funda YANBAY Mimar 1403 1157
3. Aygül YILDIRIM  Mimar 1420 1179
4. İşıltan ÖZŞAHIN İnşaat Müh. 1419 1150
5. Özgür ŞENGÜL İnşaat Müh. 1422 1107
6. Ömer GÜZEL Makine Müh. 1422 1132
7. İsmail Cem TOPALOĞLU  Elektrik Müh. 1422 1261
8. Mehmet YÜCEL Makine Teknk. 1422 1166
9. Hakan NASUHBEYOĞLU Elektrik Teknk. 1422 1181
10. Abdül Muhsin AKARSU Elektrik Teknk. 1419 1151
11. Burçak SAĞLAM  İnş.Teknikeri  1420 1134
12. Sinan KABASAKAL Düz İşçi(Elkt.T) 1422 1108
13. Veysel BİLGİLİ İnşaat Müh. 1422 1153
14. İsmail YAZICI Tekniker 1418 1159
              YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1. Tarık HATİNOĞLU Şube Müdürü 1464 1115
2. Şaban DİLKİ  İnşaat Müh. 1419 1174
3. Nurten NAL İnşaat Müh. 1407 1142
4. Filiz AKDENİZ Yük.Mimar 1403 1117
5. Güven ALTAY Jeo Fizik.Müh. 1420 1178
6. Recep GÜNEY  Makine Teknk. 1420 1170
7. Suzan BİBEROĞLU İnş.Teknikeri    1133
ÇED ve ÇEVRE İZİNLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 
1 Alpaslan KALEMCİ Şube Müdürü 1412 1140
2 Memnune HATİNOĞLU Çevre Müh. 1452 1122
3 Figen ERKAN Çevre Müh. 1415 1152
4 Sonnur ŞANAL Çevre Müh. 1452 1123
5 Ömür MOLLAOĞLU Kimya Müh. 1452 1120
6 Nazlı MARŞAN KESİMAL Çevre Müh. 1415 1182
ÇEVRE YÖNETİMİ ve DENETİMİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 
1. Uğur ALTINKAYA Şube Müdürü 1405 1125
2. Lütfü AYDIN Çevre Müh. 1415 1152
3. H.Osman ASLIYÜKSEK Çevre Müh. 1452 1118
4. Cemil DEMİRTAŞ Çevre Müh. 1452 1147
5. Mehmet KANDEMİR Çevre Müh. 1415 1145
6. Aykut BALCIOĞLU  Biyolog  1415 1138
ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1. Zafer ÇIRAK Şube Müdürü 1465 1116
2. Ozan İshak AYDINOĞLU  İnşaat Müh. 1422 1137
3. Cihangir ALYILDIZ  Jeoloji Müh. 1421 1177
4. Zeynep YENER İnşaat Teknikeri 1420 1179
   BİLGİ TEKNOLOJİLERİ,İNSAN KAYNK. VE DESTEK HİZMETL. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
1. Hüseyin DEMİRCİ Şube Müdürü 1411 1126
2. Ziya GÜNAYDIN Şef Geç.Görv. ( Çayeli )
3. Gökhan TELCİ Şef (Muhasebe)   1124
4. Halil İbrahım KARAOĞLU Memur Ayn.Say. 1499 1141
5. Halil Rahman ÇAKMAKÇI Memur V.H.K.İ. 1410 1144
6. Salih Zeki DEMİRCİ  Tekniker  1410 1188
7. Dursun KULAKSIZ Memur (Evrak Kayt) 1466 1172
8. Hüseyin KUMBASAR Teknisyen ( Pers.Görv.) 1410 1165
9. Kemal ERDOĞAN Düz-İşçi(Evrak Kay) 1466 1169
10. Osman ÖZDEMİR Düz-İşçi (Şöför) 1416 1121
11. Mustafa KALÇA Memur (Santral Görv.) 1417 0
12. Şaban ÇEKMİŞ Hizmetli (Düz-İşçi) 1416 1121